Facebook Pixel

Про нас

ECOPOL – найбільший онлайн-магазин у країні в сфері Теплої Електричної Підлоги. З 2010 року ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей по всій Україні.Ми продаємо за справедливою ціною та надаємо гарантію, оскільки вважаємо, що онлайн-магазин має бути максимально зручним та безпечним. І щоразу, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.logoecopol

ECOPOL

 

Наша мета – бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим і добрішим. Тому і пошук тієї самої речі має бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо Електричну Теплу Підлогу. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці та без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жили щасливо. ECOPOL – це універсальна відповідь на будь-який запит, початок пошуку та його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумному пошуку та чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трішки кращими прямо зараз.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо магазин в , щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати продукт, що сподобався. Ми хочемо, щоб у нас був найкращий у світі сервіс, тому навчаємо співробітників не лише технічній стороні роботи, а й роботі з клієнтом.

Зручна доставка

І звісно, будь-який товар можна замовити з доставкою. Ми доставляємо Києвом протягом одного дня, а Україною — наступного дня. Все – без передоплати, якщо потрібно – у кредит. Оплата готівкова чи безготівкова – як вам зручніше.

380671379119

Меню