Інфрачервона тепла підлога – це плівка з карбоновими нагрівальними елементами. Монтується під фінішне покриття, не потребує організації стягля, не укладається під плитку чи керамограніт.
Організацією електричної системи опалення повинні займатися спеціалісти. Через простоту укладання ІЧ-панелей багато власників будинків, квартир намагаються зробити все самостійно. Як встановити інфрачервону теплу підлогу, під’єднати її розповідають наші фахівці.
Технічні характеристики інфрачервоних панелей – це їх потужність, розміри, кількість карбонових елементів, термін експлуатації, наявність та матеріал антиіскристої підкладки. Вони відрізняються за вартістю, фізичними та споживчими якостями.
Види плівкової підлоги:
Монтаж ІЧ-підлоги можна розділити на 3 етапи – це підготовка основи та терморегулятора, установка нагрівальних елементів, тестування та укладання фінішного покриття.
Поверхня стягля має бути чистою і рівною. Якщо потрібно її вирівнювання, то використовуйте наливні суміші, що самовирівнюються. Після їх застигання на підлогу укладають гідроізолюючий шар (поліетиленову плівку), теплоізоляційні мати. Якщо квартира розташована на 2 поверсі та вище, то гідроізоляція не потрібна.
Далі роблять креслення схеми підключення інфрачервоної теплої підлоги. Враховуйте таке:
Терморегулятор встановлюють у зручному для власника місці на висоті 25–30 см від підлоги. Для цього в стіні роблять місце під термостат і кабель-канал шириною 2 см. Провід рекомендується сховати у гофрованій трубі. Це надалі полегшить їхній ремонт.
Нагрівальні панелі ріжуть на шматки за заздалегідь складеним планом. При розрахунках враховуйте, що з'єднань має бути мінімум і максимальна довжина ІЧ-смуги становить 8 м. Нагрівальні мати з'єднуються між собою будівельним скотчем.
Якою стороною стелити інфрачервону теплу підлогу? На плівках встановлена мідна смуга. Вона має бути повернена до стягля.
Як стелити інфрачервону теплу підлогу:
З'єднання проводів втоплюють у теплоізоляційній підкладці. Для цього у ній вирізують поглиблення.
Далі випробовують систему опалення. Реальне навантаження на терморегулятор має бути на 20% нижче, ніж у його технічних характеристиках. Підключення теплої підлоги до термостата проводять за інструкцією виробника. У поглиблення утеплювача укладають датчик, провід до терморегулятора.
Проводять контрольне тестування максимальної потужності системи. Якщо плівки прогріваються рівномірно, відсутнє іскріння, все зроблено правильно. Можна укладати ламінат, лінолеум чи килимове покриття.
Наші фахівці допоможуть вибрати теплу підлогу з урахуванням особливостей приміщення та ваших побажань, розкажуть про плюси та мінуси інфрачервоної теплої підлоги. У нас ви можете купити ІЧ-плівки, дізнатися для чого потрібен екструдований пінополістирол та особливості інших теплоізоляційних матеріалів. Доставляння по Києву здійснюється кур'єром, по Україні – компаніями-перевізниками.