Facebook Pixel

Порівняння різних виробників теплих підлог: що потрібно знати при виборі бренду

Порівняння різних виробників теплих підлог: що потрібно знати при виборі бренду

Тепла підлога - це комфорт, але в той й же час - це коштовне, високотехнологічне обладнання. Не хочеться переплачувати за бренд, але варто дізнатися про особливості виробника. Наші експерти розкажуть вам про ТОП-3 виробників систем опалення для кожного сегменту ринку електричних теплих підлог з їх перевагами та недоліками.

Теплі підлоги Преміумкласу

Системи опалення Преміумкласу відрізняються високою вартістю. Але в арсеналі виробників представлені ноу-хау, які дозволяють полегшити монтаж теплої підлоги, більш економно використовувати електроенергію. Їх продукти повністю витримують термін експлуатації, зазначений в інструкції розробника.

ТОП-3 розробника теплих підлог Преміумкласу:

Devi - данський концерн надає гарантію на свою продукцію на 20 років.

Hemstedt - виробничі потужності розташовані в ФРН. Гарантія також 20 років. У всіх системах застосовується безмуфтова технологія з'єднання кабелів. Компанія отримала 3 нагороди в номінації "Найекономніша система опалення".

Nexans - знаходиться в Норвегії. Гарантія також складає 20 років, використовується безмуфтова технологія з'єднання резистивних проводів.

Ціна 1 квадратного метра систем опалення виробників Преміум-сегмента становить від 3 до 5 тисяч гривень.

Середній сегмент

У цьому сегменті представлені компанії, що пропонують надійний та якісний продукт, але за більш привабливою для споживача ціною.

ТОП-3 виробників теплих підлог середнього сегмента:

Fenix (Чехія) - надає довічну гарантію на свій продукт. Але за відгуками, реальний термін експлуатації теплих підлог складає 20 років. Надійний та недорогий продукт компанії Fenix Group.

Woks - український виробник. Знаходиться в Одесі. Випускає продукцію, адаптовану для роботи в Україні. Гарантія на систему опалення становить 20 років.

Thermoval - заводи розташовані в Польщі. Надійність, якість - на рівні Fenix та Woks. Надає гарантію 20 років на свої системи опалення.

Вартість 1 квадратного метра теплої підлоги середнього сегменту становить від 2000 до 4200 гривень.

Економсегмент

Виробники, які потрапили в Економсегмент, випускають достойну та надійну продукцію. Її вартість нижча, ніж у брендів Середнього та Преміумкласу. Гарантійний термін на теплі підлоги цього сегменту становить 12 років.

ТОП-3 бюджетних виробників систем опалення:

Grayhot - підлоги роблять в Україні. За якістю не гірше продукції Woks, але ціна цікавіша. Виробник надає гарантію 15 років.

Veria - випускає данський концерн. Гарантійний термін становить всього 12 років. Якість задовільна, ціна вища, ніж у продукту українського виробника.

AHT (Швейцарія) - повний аналог теплої підлоги виробництва компанії Veria. Гарантія також 12 років.

Ціна на 1 квадратний метр теплої підлоги бюджетного сегмента становить від 1500 до 1700 гривень.

Деякі висновки

На ринку представлено багато виробників систем опалення. Обираючи теплі підлоги, не забувайте шукати офіційний сайт розробника, дізнаватися місце розташування виробничих потужностей, інтегрується чи ні його тепла підлога в систему «Розумний будинок». Недобросовісні продавці часто пропонують європейські бренди, але насправді система опалення зроблена в Китаї, і ніхто не гарантує її якість.

Related Posts

Меню