Facebook Pixel

Терморегулятори з функцією програмування: комфорт та економія

Терморегулятори з функцією програмування: комфорт та економія

Терморегулятор (термостат) – це обов'язковий елемент підлогових нагрівальних систем. Його завданням є припинення чи відновлення подачі електричного струму при досягненні певної температури у приміщенні. Відмова від використання термостатів призведе до перегріву кабелів, інфрачервоних матів. Результат – злам теплої підлоги, спучування покриття для підлоги, гарантований капітальний ремонт приміщення.

Види терморегуляторів:

 1. Механічні – оснащені блоком регулювання температури. Управління ручне, неможливо запрограмувати час увімкнення/вимкнення системи. Але відрізняється надійністю, бюджетною вартістю.
 2. Цифрові – оснащені дисплеєм, кнопками, за допомогою яких власник квартири задає температуру нагрівальних елементів.
 3. Програмовані – на таких термостатах можна встановити параметри їх увімкнення/вимкнення на тиждень, з урахуванням режиму сім'ї. Найчастіше вони управляються зі смартфонів, планшетів, за допомогою системи віддаленого доступу. Вирізняються високою вартістю, але повністю окупають витрати на встановлення.

Переваги програмованих термостатів

Основний плюс таких пристроїв – це комфорт. Користувач 1 раз запрограмував потрібні йому параметри, і система їх підтримуватиме протягом усього терміну експлуатації. Датчики приладу реагують на зміни температури. Це дозволяє досягти економії електроенергії на 50–70%.

Особливості програмованих термостатів:

 1. Нічний/денний режим – різниця між ними становить до 5 градусів.
 2. Режим 7 – користувач встановлює режим роботи теплої підлоги протягом тижня. А система сама регулює нагрівання, вимкнення резистивних кабелів або ІЧ-плівок.
 3. Режим 5+2 – у будні дні працює одна програма, у вихідні – інша.

Терморегулятори останніх поколінь дають змогу програмувати параметри роботи теплої підлоги на кожен день тижня. Крім того, виробники оснащують свої вироби декількома вбудованими програмами та власник будинку може не морочитися з настройками, а просто вибрати зручний варіант.

Найдорожчі термостати оснащені блоком Вай-фай. Вони керуються за допомогою програм для мобільних гаджетів. Це дозволяє регулювати та контролювати процес обігріву у квартирі чи будинку віддалено. Такі термостати нерідко підключають до системи «Розумний дім».

Популярні виробники програмованих термостатів

Зазвичай, компанії, що виробляють нагрівальні елементи, пропонують покупцям додаткові пристрої, комплексні рішення для підлогових систем опалення. У іменитих брендів вартість продукції вища, ніж у невідомих виробників теплової техніки, а якість і термін служби відповідає ціні.

Популярні виробники програмованих термостатів:

 • Castle – виробляється у Китаї. Належить до середньої цінової категорії. Випускає терморегулятори з різними режимами – може бути підключене ручне та автоматичне керування. Термін гарантії продукції складає 36 місяців.
 • Devi – відомий виробник теплої підлоги. Продукція належить до преміум класу, можна задати режим роботи на 30 днів, керувати за допомогою Wi-fi.
 • Dian Technology – виробляється у Китаї. Належить до середнього цінового сегмента.
 • HeatTech – пропонує продукцію середнього цінового сегмента. Компанія зареєстрована у США.

Програмовані термостати – це, перш за все, про економію, навіть якщо їх ціна трохи дивує. Точне налаштування параметрів системи опалення дозволяє отримати комфортний мікроклімат без зайвих витрат електроенергії, провести аналіз енергоспоживання у домогосподарстві. Тому покупка якісного програмованого терморегулятора допоможе заощадити на довгій дистанції.

У наступних матеріалах наших експертів читайте:

 • з чого складається система теплої підлоги? Детальний аналіз;
 • терморегулятори з Wi-Fi: керуйте теплом у себе вдома дистанційно – їх особливості та правила вибору.

 

Related Posts

Меню