Facebook Pixel

Терморегулятори з Wi-Fi: керуйте теплом у себе вдома дистанційно

Терморегулятори з Wi-Fi: керуйте теплом у себе вдома дистанційно

Термостат – це обов'язковий елемент системи опалення підлоги. Його завданням є включення/вимкнення теплої підлоги при досягненні заданих параметрів, що дозволяє суттєво економити електроенергію. Найпростішим термостатом є механічний. Але для регулювання потрібна присутність господаря квартири, аналіз споживання та програмування заданих параметрів системи опалення неможливе.

Терморегулятори з Wi-Fi належать до електронних приладів. Дозволяють встановити задані параметри системи обігріву на тривалий час, провести аналіз споживання електроенергії та, головне, керувати нею за допомогою мобільного телефону або планшета.

Переваги та недоліки терморегуляторів з Wi-Fi

Основною перевагою таких приладів є наявність модуля зв'язку, який дозволяє керувати ним на відстані. Головне, наявність доступу до Інтернету у приміщенні та у його власника.

Інші плюси термостату з Wi-Fi:

 • електронне керування та контроль над системою опалення – у власника на смартфоні відображається поточна температура, споживання електроенергії, є можливість увімкнути/вимкнути її віддалено;
 • можливість вибору налаштування у ручному та віддаленому режимі;
 • великий вибір налаштувань, інтуїтивно зрозуміле меню;
 • можливість увімкнути до системи «розумний дім»;
 • наявність програми для гаджетів, яка дозволяє контролювати опалення у кількох кімнатах віддалено;
 • економія електроенергії до 70% від розрахункових величин;
 • виглядають сучасно та футуристично, доповнюють будь-який інтер'єр;
 • працюють безшумно.

Мінус терморегулятора з Wi-Fi – це його ціна. Вона значно вища, ніж у механічних пристроїв. Але вартість приладу нівелюється зручністю для користувачів, суттєвою економією електроенергії.

Ще один недолік пристрою із блоком зв'язку – такі термостати продаються окремо від системи теплої підлоги. Тоді як найпростіші механічні можуть входити в комплект до нагрівальних матів або кабелів.

Як керувати терморегулятором з Wi-Fi

Наявність Інтернету – обов'язкова умова для дистанційного керування термостатом. Способи контролю за системою теплої підлоги:

 1. Додаток, розроблений виробником приладу. Його можна завантажити з його офіційного сайту та встановити на гаджет. Найчастіше програмне забезпечення для пристроїв на Андроїді відрізняється від програмного забезпечення для яблучних гаджетів.
 2. За допомогою браузера – на сайті виробника пристрою користувач створює обліковий запис. Управління відбувається з особистого кабінету.
 3. За допомогою системи «Розумний дім».

При виборі пристрою звертайте увагу на його виробника. У цьому випадку відомий бренд кращий за пристрої економ сегмента. Продукти преміум-класу оснащені додатковими функціями – захист від дітей та замерзання, можливість програмування налаштування на кожен день тижня.

Зверніть увагу на спосіб встановлення – оптимально на стіну, і на види датчиків – найкращий варіант це 2 шт. (вбудований та виносний підлоговий).

Терморегулятори з Wi-Fi – це сучасний спосіб керування системами клімат-контролю в приміщенні. Їхня вартість вища, ніж приладів з механічним управлінням. Але це той випадок, коли краще переплатити за зручність та бренд та заощадити на довгій дистанції.

У наступних оглядах наших експертів читайте:

 • терморегулятори з функцією програмування: комфорт та економія;
 • тепла підлога під ламінат: покроковий гід встановлення.

Related Posts

Меню