Facebook Pixel

ТОП-5 матів для теплої підлоги під плитку: огляд кращих моделей

ТОП-5 матів для теплої підлоги під плитку: огляд кращих моделей

Нагрівальний мат – це резистивний кабель, який закріплений на армувальну сітку. Остання полегшує монтаж системи опалення підлоги. Крім того, коштом армувальних волокон покращується зчеплення плиткового клею з кахлем, керамогранітом і самим нагрівальним кабелем. Істотний плюс такої теплої підлоги – можливість самостійного укладання, зменшення термінів витримки цементного розчину.

Мінусом є вартість нагрівальних матів. Вона вища за звичний резистивний кабель. Тому господарі квартири намагаються придбати якісний продукт. Наші експерти склали рейтинг виробників нагрівальних матів, виділили основні особливості кожного з них.

HeatTech

Лідер ринку кабельних нагрівальних матів під плитку. Продукція виготовляється у США. Її особливість – чотиришарова тефлонова ізоляція, що витримує температуру до 260 градусів. Потужність систем обігріву складає до 180 Вт/м2. Діаметр струмопровідної жили становить 3 мм.

Реальний термін експлуатації таких кабелів – 50–60 років. Самі дроти укладені на сітці зі скловолокна. Вона оброблена клеєм. Потужність системи опалення дозволяє встановити її на балконі, приміщеннях з поганою теплоізоляцією, використовувати як основний обігрів в кімнаті.

Schwarz

Посідає друге місце у рейтингу. Його продукція також має внутрішню ізоляцію з тефлону, двожильні кабелі закріплені на сітці. Але, на відміну від HeatTech, мінімальна товщина дроту становить 4 мм та витримує температуру нагріву до 240 градусів. Гарантія виробника складає 20 років. Вартість кабельних систем Schwarz трохи нижче ніж HeatTech.

Devi

Пропонує двожильні та одножильні екрановані нагрівальні мати, які можуть використовуватися для обігріву всередині та зовні приміщення. Жили з тефлоновою ізоляцією також укладені на сітці, що сама клеїться, але їх товщина на відміну від лідерів рейтингу становить 4,5 мм. Виробник випускає продукцію потужністю 150 та 200 Вт/м2. Такі теплоносії можуть використовуватись як основна та додаткова система обігріву. Гарантія на кабелі ТМ Devi – 20 років.

Своє тепло

Замикає наш рейтинг продукція українського виробника Своє тепло. Він пропонує нагрівальні мати з товщиною струмопровідної жили 3 мм. Ізоляція дроту із полівінілхлориду, тому вона витримує температуру нагріву до 106 градусів.

Кабель закріплений на сітці, має алюмінієвий екран. Потужність продуктів ТМ Своє тепло становить 150 Вт/кв. м. Гарантія виробника – 180 місяців. Вартість продукції ТМ Своє тепло суттєво нижча за ціну аналогічного продукту від лідерів рейтингу.

Що вибрати

Вибираючи нагрівальні мати насамперед звертайте увагу на призначення та площу приміщення. У багатьох виробників максимальна площа 1 бухти становить у середньому 16 кв. м. Далі враховуйте призначення кімнати, її стан, вид опалення підлоги – основний або додатковий.

Бренд – це останній момент при виборі теплої підлоги. Усі виробники нашого рейтингу ТОП-5 випускають якісну продукцію. Лідери використовують тефлон, який витримує високі температури та не займається.

Кабелі ТМ Своє тепло не поступаються за якістю лідерам рейтингу, але виробник застосовує дешевший полівінілхлорид як ізоляційний елемент. Що відбивається на кінцевій вартості нагрівальних матів.

Перед остаточним вибором системи обігріву прочитайте огляди наших експертів. Нові теми блогу:

  • безпека дітей та домашніх улюбленців із системами теплої підлоги;
  • тепла підлога під ламінат: покроковий гід для встановлення.

Related Posts

Меню