Facebook Pixel

Як доглядати за теплою підлогою

Як доглядати за теплою підлогою

Тепла підлога - це високотехнологічне обладнання. Його установка потребує певних фінансових витрат. Тому розумний господар старається не допускати ситуацій, при яких знадобиться її ремонт. Як доглядати за системою опалення, про різні варіанти дизайну теплих підлог, як створити затишну і стильну атмосферу в приміщенні розповідають наші спеціалісти.

Вороги теплої підлоги

Найголовніший ворог системи опалення – це недбале ставлення господаря, відсутність належного догляду. Звертайте увагу на таке:

Пил – він скрізь, осідає на датчики та контакти, спотворює інформацію про температуру у приміщенні. Тому вологе прибирання обладнання продовжить термін його служби.

  1. Провітрювання – або вимкніть систему обігріву, або встановіть додаткові датчики. При різкому зниженні температури при відкриванні вікна тепла підлога вмикається, тривалість роботи збільшується. Наявність додаткового датчика дозволяє включати систему опалення лише коли температура повітря та підлоги зрівняється.
  2. Перевірка обладнання – періодичність перевірок вказана у технічній документації виробника, але оптимально – 1 раз на місяць. Використання тест-системи допоможе виявити проблему та вирішити її з малими фінансовими витратами.
  3. Встановіть обмежувачі на двері – це убереже термостат від несподіванок.
  4. Не експериментуйте з високими температурами навіть якщо термостат розрахований на 90 градусів, то для теплої підлоги 25-30 градусів за Цельсієм є оптимальним варіантом. Перегрів – пряма дорога до заміни системи обігріву та ремонту приміщення.
  5. Не використовуйте їдкі мийні засоби – вони можуть зашкодити електроніку, окислити контакти.
  6. Терморегулятор – це обов'язкова частина теплої підлоги. Постійна робота системи опалення швидко призведе до її несправності.
  7. Не допускайте підвищеної вологості у приміщенні – не потрібно під час збирання виливати на підлогу кілька відер води. Це викликає корозію кабелів, термостата та датчиків.

Це прості правила, які не вимагають спеціальних знань та вмінь. Якщо ж виникла проблема, підлога не включилася, з'явився підозрілий запах або звуки під час його роботи, зверніться до фахівців. Самодіяльність може закінчитися глобальним ремонтом системи опалення та квартири загалом.

Залишились питання? Зверніться до наших менеджерів. Розкажемо, як вибрати теплу підлогу для дачі, квартири, підберемо економічну систему опалення з урахуванням ваших побажань.

Related Posts

Меню