Facebook Pixel

Загальні положення

Жителі Києва можуть отримати замовлення вже в день його оформлення! Клієнти з інших міст України можуть отримати замовлення протягом 1-2 днів залежно від місцезнаходження Вашого населеного пункту і обраного способу доставки в представництва «Нової Пошти», «Укрпошти» і багатьма іншими перевізниками.


Доставка та її вартість по Києву

Кур'єрська доставка (особисто в руки):

Лівий берег Києва - 200 грн

Правий берег Києва - 200 грн

Жителі м. Київ можуть отримати вподобані товари вже в день замовлення! Кур'єр гарантовано принесе Вам в зазначений час і місце замовлені товари.


Загальні положення:

- Доставка здійснюється щоденно з 9:00 до 20:00.

Під час оформлення замовлення необхідно вибрати день і інтервал доставки. Важливо пам'ятати, що Ви можете оформити замовлення на певний інтервал не пізніше ніж за 1 годину до його початку. Наприклад, якщо Ви хочете, щоб замовлення було доставлено в інтервал 14:00-17:00, необхідно оформити замовлення до 13:00 цього дня.

- Замовлення може бути доставлене за будь-якою адресою.

- Замовлення можна оплатити готівкою (в момент отримання замовлення), банківським платежем (замовлення Вам буде відправлене після фактичного надходження грошей на рахунок)

- До замовлення додається товарний чек (накладна, за вимогою)


Самовивіз з офісу:

Оформлений замовлення можна буде забрати в офісі пн. – сб. з 9:00 до 19:00. Офіс знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Лисогірська 8

 

Доставка на склад «Нової Пошти» (замовлення забирається в пункті самовивозу)

Експрес доставка здійснюється у понад 582 представництва, в більш ніж 324 містах України. Замовлення буде доставлений в пункт самовивозу протягом 1 дня. Повний перелік відділень, адреси та телефони Ви можете дізнатися, відвідавши сайт «Нова Пошта».

Вартість доставки:

- Вартість доставки залежить від міста та тарифів.
- Безкоштовна доставка по Україні здійснюється від сумми 5 000 грн Новою Пошта або УкрПошта.

Зверніть увагу:

- Замовлення може безкоштовно зберігатися на складі «Нової Пошти» 5 робочих днів, включаючи день, коли він повинен бути забраний одержувачем.

Оплата замовлення:

- Оплата Готівкою здійснюється в момент отримання товару під час доставки або в офісі за адресою м.Київ , вул. Лисогірська 8.

- Оплата онлайн, LiqPay здійснюється в момент оформлення через платіжну систему "LiqPay" банківською карткою та сплатою онлайн.

-Оплата Накладений платіж, здійснюється при відправленні через поштовий сервіс та при отриманні здійснюється оплата на пошті.

Замовлення можна оплатити післяплатою (в момент отримання замовлення), банківським платежем (замовлення Вам буде відправлений після фактичного надходження грошей на рахунок) або платіжною карткою (під час оформлення замовлення).

Доставка «Укрпоштою» (замовлення забирається в поштовому відділенні)

Замовлення буде доставлений в Ваше відділення Укрпошти протягом 2-5 днів. Як тільки замовлення дійде до пункту призначення, на адресу (вказаний Вами під час оформлення замовлення) прийде повідомлення. Після цього Вам необхідно з повідомленням і паспортом прийти до поштового відділення, де Ви зможете отримати і оплатити своє замовлення (у разі оплати післяплатою).

Основні положення:

- Доставка замовлень поштою здійснюється по всій території Україні.

- Оформлений замовлення буде на протязі 24 годин (з моменту оформлення замовлення) переданий до відділення Укрпошти. Подальша швидкість доставки замовлення залежить виключно від Укрпошти.

- Замовлення можна оплатити післяплатою (в момент отримання замовлення), банківським платежем (замовлення Вам буде відправлений після фактичного надходження грошей на рахунок) або платіжною карткою (під час оформлення замовлення)

Зверніть увагу:
- Обов'язково перевірте правильність написання поштового індексу

- Протягом 1 робочого дня з моменту надходження посилки в Ваше поштове відділення УкрПошта зобов'язана повідомити Вам про те, що Ви можете забрати свою посилку. Якщо Ви не забрали посилку протягом 3 робочих днів, Вам під розпис повинні вручити повторне повідомлення.

- Якщо Ви вибрали форму оплати «Накладений платіж», то УкрПошта візьме з Вас стандартний збір.

- Після надходження посилки в Ваше поштове відділення, перші 5 днів (якщо Ви її не забрали відразу) посилка зберігається безкоштовно, а в подальшому Вам необхідно буде сплатити Укрпошті за кожний наступний день зберігання.

- Якщо протягом 7-10 днів Ви не отримали повідомлення, то зверніться до відділення Укрпошти, де уточніть інформацію про те, чи приходила на Ваше ім'я посилка.

Меню